• rozwiń
  • WIG20 2179.53 -0.69%
  • WIG30 2471.15 -0.76%
  • WIG 57618.54 -0.70%
  • sWIG80 11589.08 -0.33%
  • mWIG40 3715.08 -0.92%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

McDonald's zaprasza na studia

McDonald's zaprasza na studia
Foto: TVN24 Foto: McDonald's nie tylko karmi, ale i uczy

Brytyjski McDonald's wprowadza jednolity system szkoleń kończących się powszechnie uznawanym egzaminem. Na "podstawowym kursie dla kierownika zmiany" firma uczy słuchaczy zasad obsługi klienta, marketingu oraz zarządzania.

Brytyjska filia lidera rynku fast foodów otrzymała już pozwolenie na prowadzenie kursów zakończonych egzaminem od rządowego centrum ds. kwalifikacji (The Qualifications and Curriculum Authority ). Koncern zapewnia, że zdobytą wiedzę i doświadczenie można wykorzystać nie tylko w restauracjach McDonald's.
- Jest to krok do tego, aby zakończyć stary podział na firmowy i narodowy program szkolenia zawodowego. Skorzystają na tym pracownicy, pracodawcy i cała gospodarka - potwierdza Ken Boston, główny dyrektor w QCA. - Liczymy, że coraz więcej firm będzie tworzyło takie programy - dodaje.

Władze brytyjskiego McDonald'sa od zeszłego roku prowadzą kampanię przeciwko zerwaniu ze stereotypem źle płatnej i niestymulującej do rozwoju tzw. McPracy.
- Chcielibyśmy pokazać, że nasze podejście do procesu rekrutacji, szkolenia i rozwoju pracownika wykracza poza tradycyjne ramy i stwarza kursantom szansę na uzyskanie społecznej i zawodowej elastyczności - mówi David Fairhurst, starszy wiceprezes i szef działu rekrutacji w McDonald's.

mkg

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane