• rozwiń
  • WIG20 2212.15 +1.32%
  • WIG30 2500.06 +1.21%
  • WIG 57986.45 +0.99%
  • sWIG80 11453.40 +0.21%
  • mWIG40 3649.14 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

McDonald's zamyka stronę z poradami dla pracowników. Radziła, by nie jadali fast foodów

McDonald's zamyka stronę z poradami dla pracowników. Radziła, by nie jadali fast foodów
Foto: sxc.hu Foto: McDonald's radził pracownikom, jak prowadzić domowy budżet

McDonald's zamyka stronę internetową z poradami dla swoich pracowników. Znajdowały się tam m.in. rady dotyczące zdrowego odżywiania. Zewnętrza firma, która ją prowadziła polecała, aby jeść sałatki i unikać fast foodów.

Po tym, jak zawartość strony internetowej opisały media, witryna zniknęła z sieci. Szefowie McDonald's tłumaczą, że informacje zostały źle sformułowane. 

Na stronie McResource Online z poradami dla pracowników McDonald's można było przeczytać m.in.  jakie pożywienie wybierać, aby dłużej cieszyć się zdrowiem. Pod obrazkiem przypominającym zestaw z restauracji McDonald's napisano "To niezdrowy wybór", a tuż obok pod sałatką i wodą mineralną "To zdrowy wybór".

Zewnętrzna firma prowadząca stronę polecała też, aby pracownicy sieci jedzenie dzielili na mniejsze kawałki. Miało to przynieść uczucie sytości na dłużej oraz oszczędności w portfelu.

To kolejna wpadka

W listopadzie pracownicy McDonald's mogli przeczytać również o tym, jak zadbać o domowy budżet. Niestety i tym razem sieć firma prowadząca stronę z poradami zaliczyła wpadkę. Okazało się, że pensja wypłacana szeregowym pracownikom sieci restauracji nie wystarcza - według doradców - nawet na oszczędne życie, pomimo, że w planach wydatków nie uwzględnili oni kosztów żywności, paliwa i dojazdów do pracy.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane