• rozwiń
  • WIG20 2173.75 +0.82%
  • WIG30 2463.94 +0.89%
  • WIG 57297.12 +0.70%
  • sWIG80 11452.13 -0.32%
  • mWIG40 3670.47 +0.71%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Mango zaprasza do sieci

Mango zaprasza do sieci
Foto: TVN24.pl Foto: Tak wygląda nowa strona internetowa Telazakupów Mango

Telezakupy Mango, jedyny w Polsce całodobowy kanał telesprzedażowy, uruchomił w środę nową stronę internetową - poinformowała TVN SA w komunikacie. Umożliwia ona miedzy innymi odbiór kanału Mango przez internet.

"Główną zaletą strony jest jej przejrzystość i funkcjonalność. Nowy układ graficzny daje też możliwości lepszej prezentacji atrybutów poszczególnych produktów. Architektura strony głównej oraz strony produktowej została tak zaprojektowana, by ułatwić użytkownikom rejestrację i zamawianie produktów" - napisano w komunikacie.

Nowa strona dostępna jest pod dotychczasowym adresem www.mango.pl.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni ze startu nowej strony. Była ona przygotowywana z myślą o wygodzie naszych klientów i wierzę, że zakładany cel udało nam się osiągnąć. Testem nowego serwisu będzie z pewnością "Jesienne piłowanie cen" – czyli akcja promocyjna, która wystartowała również w dniu dzisiejszym, a w ramach której oferujemy ponad 100 produktów przecenionych nawet do 70 proc. - powiedział Olgierd Dobrzyński, Prezes Zarządu Mango Media Sp. z o.o.

Mango, uruchomiony w roku 2003, jest jedynym w Polsce 24-godzinnym kanałem telezakupowym. Oferuje produkty głównie z takich kategorii jak:

zdrowie, uroda, produkty dla domu i kuchni, fitness, biżuteria, muzyka Timelife, a także gadżety TVN.

ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane