• rozwiń

Ludwik Dorn: Marcinkiewicz jest kłamcą

Ludwik Dorn: Marcinkiewicz jest kłamcą
Foto: TVN24 Foto: Dorn oskarża byłego kolegę z PiS o kłamstwo

"Kazimierz Marcinkiewicz kłamie" - tak na swoim blogu Ludwik Dorn odniósł się do słów byłego premiera, twierdzącego, że Dorn spotkał się w 2005 roku z Ryszardem Krauze. Były marszałek Sejmu, utrzymuje, że nigdy z biznesmenem nie rozmawiał.

- Szkoda, że Ludwik Dorn nie pamięta już, jak w 2005 roku wraz z Jarosławem Kaczyńskim i ze mną spotykał się z tym biznesmenem (z Ryszardem Krauze - red.) - powiedział w wywiadzie udzielonym "Gazecie Wyborczej" 29 listopada br. Kazimierz Marcinkiewicz. Na te słowa ostro zareagował Ludwik Dorn. W krótkiej notatce na swoim blogu www.dorn.blog.onet.pl. Zapewnia w niej, że nigdy się Krauze nie spotkał.

Kazimierz Marcinkiewicz kłamie. Kazimierz Marcinkiewicz jest kłamcą

dlog o kaziu

"Kazimierz Marcinkiewicz kłamie. Kazimierz Marcinkiewicz jest kłamcą" - pisze Dorn.

Marcinkiewicz w "Gazecie"
Były premier mówił w wywiadzie dla "GW" o stosunkach pomiędzy politykami PiS i biznesmenami i podejściu do świata biznesu. Stwierdził przy tym, że choć w ostatnim okresie kontakty z Ryszardem Krauze lub jego otoczeniem oznaczały infamię, wcześniej sam Ludwik Dorn i Jarosław Kaczyński spotykali się z biznesmenem. W spotkaniu miał uczestniczyć również sam Marcinkiewicz. Czego dotyczyło? - Ryszard Krauze chciał opowiedzieć o sytuacji polskich biznesmenów. Prezentował potrzebę wspierania rozwoju gospodarczego i tworzenia nowych miejsc pracy w oparciu o rodzime, polskie firmy. Rozmowa nie wyszła poza ogólniki - mówił "GW" były premier.

prm

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane