• rozwiń
  • WIG20 2179.53 -0.69%
  • WIG30 2471.15 -0.76%
  • WIG 57618.54 -0.70%
  • sWIG80 11589.08 -0.33%
  • mWIG40 3715.08 -0.92%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

"Licytuj i odkryj, co jest w środku". LOT zaprasza na aukcję bagaży

"Licytuj i odkryj, co jest w środku". LOT zaprasza na aukcję bagaży
Foto: sxc.hu Foto: Bagaże mają zostać zlicytowane 15 lutego

"Licytuj i odkryj, co jest w środku. Kup bilet i przyjdź 15 lutego do siedziby PLL LOT na aukcję bagaży-niespodzianek" - pisze polski przewoźnik na stronie swojego sklepu internetowego. Chodzi o aukcję bagaży nieodebranych przez pasażerów.

Do udziału w akcji uprawnia bilet, który trzeba było kupić w internetowym sklepie LOT. Cena to 10 zł. Aukcja odbędzie się 15 lutego w siedzibie PLL LOT przy ulicy 17 stycznia w Warszawie. Jak podaje serwis Fly4Free, ceny wywoławcze - za bagaż - będą zaczynać się od 10 PLN.

Wysprzedane

Oficjalnie bilety na aukcję można jeszcze kupić. Jednak, jak sprawdziła tvn24bis.pl, rozeszły się one jak ciepłe bułeczki. W internecie pojawiają się ogłoszenia osób, które chętnie odkupią wejściówkę.

Co w środku?

W trakcie aukcji, która odbędzie się 15 lutego, uczestnicy będą mogli zakupić bagaż wraz z zawartością. Wystawione na licytacji przedmioty to najczęściej bagaże pozostawione przez pasażerów lub zguby, które nie znalazły swojego właściciela. Wystawione zostaną walizki i bagaże podręczne, o których właściciele zapomnieli. Dzięki temu LOT uprzątnie swój magazyn.

W regulaminie licytacji pojawia się zastrzeżenie, że "sprzedawca nie ponosi względem nabywcy odpowiedzialności z tytułu roszczeń osób trzecich dotyczących bagażu, w tym znajdujących się wewnątrz przedmiotów i sposobu ich wykorzystania przez kupującego".

Co więcej, gdy w bagażu zostaną znalezione przedmioty, których posiadanie jest zabronione, zostaną one usunięte przez LOT.

To pierwsza tego typu aukcja organizowana przez polskiego przewoźnika.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane