• rozwiń
  • WIG20 2158.94 -0.47%
  • WIG30 2459.33 -0.39%
  • WIG 57502.14 -0.29%
  • sWIG80 11763.70 +0.51%
  • mWIG40 3786.21 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: 2019-11-29 17:15

Dostosuj

Temat: Ukraina w kryzysie

Lecisz LOT-em do Kijowa lub Lwowa? Możesz za darmo zmienić rezerwację

LOT umożliwia zmianę rezerwacji w związku z sytuacją na Ukrainie Odtwórz: LOT umożliwia zmianę rezerwacji w związku z sytuacją na Ukrainie
Foto: TVN 24 | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: LOT umożliwia zmianę rezerwacji w związku z sytuacją na Ukrainie | Video: LOT umożliwia zmianę rezerwacji w związku z sytuacją na Ukrainie

"W związku z sytuacją na Ukrainie dajemy swoim pasażerom możliwość nieodpłatnej zmiany rezerwacji na rejsy do Kijowa i Lwowa, które odbędą się do końca lutego 2014" - informują Polskie Linie Lotnicze LOT.

W opublikowanym właśnie komunikacie LOT zaznaczał, że "każdy, kto kupił bilet na lot do tych dwóch miast, mający odbyć się w tym terminie, będzie mógł zmienić rezerwację i wybrać inny dowolny termin na przestrzeni roku".

"Pasażer będzie też mógł zmienić kierunek. Oznacza to, że mogą oni albo zmienić daty i w innym terminie polecieć na trasie Warszawa-Kijów-Warszawa, czy Warszawa-Lwów-Warszawa, albo zamienić bilet do Kijowa lub Lwowa na każde inne europejskie miasto z naszej siatki połączeń, również na przestrzeni roku" - informuje przewoźnik w oświadczeniu.

LOT informuje, że obecnie wszystkie rejsy do Kijowa i Lwowa realizowane są zgodnie z rozkładem. "Monitorujemy sytuację na bieżąco i w zależności od jej rozwoju będziemy podejmować decyzje i o nich informować" - dodaje przewoźnik.

Rzecznik LOT Barbara Pijanowska-Kuras podkreśliła w rozmowie z TVN24 Biznes i Świat, że pasażerowie mogą też zmienić kierunek lotu. - Nie tylko Kijów i Lwów, ale wybrać dowolne miasto w siatce europejskiej połączeń LOT-u. Tutaj ta rezerwacja będzie też nieodpłatna. Będzie trzeba ewentualnie dopłacić różnice w bilecie, jeśli się pojawi - podkreśliła.

Dodała, że osoby które mają wykupione bilety do Kijowa i Lwowa mogą kontaktować się z biurem obsługi pod numerem 801 703 703 w Polsce lub +48 22577 99 52 z zagranicą.

Nowe starcia

Siły ukraińskiego MSW przystąpiły w środę nad ranem do natarcia na Majdan Niepodległości w Kijowie, atakując zgromadzonych tam opozycjonistów granatami hukowymi i armatkami wodnymi. Ministerstwo zdrowia Ukrainy poinformowało,  że w starciach w Kijowie między antyrządowymi demonstrantami a siłami MSW zginęło kilkadziesiąt osób.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane