• rozwiń

Kup sobie penthouse oszusta wszech czasów

Kup sobie penthouse oszusta wszech czasów
Foto: yu.edu Foto: Bernie Madoff do domu już nie wróci

I ty możesz zamieszkać w domu Bernarda Madoffa - wystarczy odpowiednio gruby portfel. Amerykański sąd zdecydował o sprzedaży trzech nieruchomości należących do oszusta wszech czasów. Każda z nich będzie kosztować kilka milionów dolarów.

Na sprzedaż wystawione będą należące do Madoffa penthouse na Manhatanie, letni domek na Long Island i rezydencja w Palm Beach. Nieruchomości warte są łącznie 20 milionów dolarów. Przychody z ich sprzedaży zostaną wypłacone osobom poszkodowanym w piramidzie finansowej stworzonej przez Madoffa.

Będzie coś dla "biedaków"

Do 21 sierpnia czas na zgłoszenie mają agencje nieruchomości, które chcą pośredniczyć w sprzedaży rezydencji Madoffa. W ręce ostatecznego nabywcy nieruchomości mogą trafić już na początku września.

Szansę na nabycie pamiątki po Madoffie będą też mieli posiadacze szczuplejszych portfeli. Na osobnej akcji zostaną wystawione dzieła sztuki i inne elementy wystroju wnętrz sprzedawanych domów.

71-letni finansista i makler Bernard Madoff w czerwcu został skazany na 150 lat więzienia. Sąd federalny w Nowym Jorku uznał go winnego oszukania inwestorów na łączną kwotę 65 miliardów dolarów.

bgr//mat

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane