• rozwiń

Kto zostanie przedsiębiorcą roku na świecie w konkursie EY?

Czy w tym roku, na podium tegorocznego konkursu EY stanie kobieta? Odtwórz: Czy w tym roku, na podium tegorocznego konkursu EY stanie kobieta?
Foto: sxc.hu | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Kto zostanie przedsiębiorca roku w konkursie EY? | Video: Czy w tym roku, na podium tegorocznego konkursu EY stanie kobieta?

Konkurs Przedsiębiorcy Roku zostanie rozstrzygnięty w sobotę w Monte Carlo. Nagroda World Entrepreneur of the Year była przyznawana już trzynaście razy. W Monako jest nasza reporterka Karolina Hytrek-Prosiecka.

W tym roku, Polskę będzie reprezentował Andrzej Wiśniowski, twórca największej w Polsce firmy produkującej bramy garażowe, przemysłowe i systemy ogrodzeniowe, który zmierzy się z 50 przedsiębiorcami, z całego świata.

Kryteriami jakimi kieruje się jury, to m.in przedsiębiorczość, strategia firmy, wyniki finansowe, działalność międzynarodowa, innowacyjność, relacje z pracownikami. A także czynniki pozaekonomiczne – pasja, determinacja, entuzjazm oraz dobra współpraca z otoczeniem społecznym. nagrody nigdy nie zdobył przedstawiciel Europy Środkowo – Wschodniej.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane