• rozwiń
  • WIG20 2317.17 +0.60%
  • WIG30 2667.09 +0.68%
  • WIG 59852.70 +0.63%
  • sWIG80 11656.13 +0.15%
  • mWIG40 4074.92 +0.95%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Konto w Millennium? Przygotuj się na problemy

Konto w Millennium? Przygotuj się na problemy
Foto: TVN24.pl Foto: Klienci Banku Millenium mają problemy z dostępem do bankowości elektronicznej

"Klienci Banku Millennium stracili dostęp do serwisu bankowości elektronicznej" - alarmuje na platformę Kontakt TVN24 internauta Grzegorz. Jak wyjaśnił w rozmowie z tvn24.pl rzecznik banku, Wojciech Kaczorowski, nie ma awarii systemu bankowości internetowej, mogą natomiast nastąpić problemy z wejściem na żądaną stronę banku.

"Domeny millenet.pl i bankmillennium.pl odpowiadają zgłoszeniem nieprawidłowości. Podobno sytuacja ma zostać zażegnana jak najszybciej (...) Wiele przedsiębiorstw najadło się strachu" - pisze internauta Grzegorz.

Bank: to nie awaria

Rzecznik Banku Millennium przyznaje - mogą zdarzyć się kłopoty z wejściem na stronę bankowości internetowej, ale to nie awaria. Jak wyjaśnił, źródło problemu leży w odłączeniu od systemu martwej od dawna domeny big.pl.

Operację tę przeprowadzono w środę. - Jak się okazało, domena ta odgrywała jakąś rolę w komunikowaniu się klienta z bankiem - tłumaczył Wojciech Kaczorowski. - Odłączenie jej wywołało potrzebę zmian ustawień sieciowych - dodał.

Problemy do końca dnia

Kłopoty z dostępem do bankowości elektronicznej pojawiły się w środę i mogą występować przez cały czwartek. - Problem rozprzestrzenia się w sieci i trwa w czasie - przyznał rzecznik. Dodał jednak, że problem ten dotknął zaledwie kilka procent użytkowników systemu internetowego.

Bank Millennium przeprasza klientów, którzy nie mogą z tego powodu skorzystać z bankowości internetowej. - To trudno było przewidzieć - dodał rzecznik banku.

mon ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane