• rozwiń
  • WIG20 2156.06 +0.06%
  • WIG30 2442.11 +0.09%
  • WIG 56898.36 +0.21%
  • sWIG80 11489.29 +0.33%
  • mWIG40 3644.68 +0.66%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Kobosko: To nie koniec "Dziennika"

Kobosko: To nie koniec "Dziennika"
Foto: TVN24 Foto: Michał Kobosko: To nie jest koniec "Dziennika"

Z czytelnikami "Dziennika" wita się w piątek nowy naczelny gazety - Michał Kobosko. Zapowiada "kontynuowanie najlepszych tradycji" gazety, przygotowanie "uniwersalnej gazety opiniotwórczej o nachyleniu gospodarczym" i twardo stwierdza: to nie koniec "Dziennika".

Swój list do czytelników nowy szef redakcji zaczyna od podziękowań dla poprzedniego kierownictwa gazety, wymieniając z nazwiska poprzednika - Roberta Krasowskiego, i dwoje jego zastępców - Martę Stremecka i Cezarego Michalskiego. Jak pisze Kobosko, "w skrajnie trudnych warunkach rynkowych" potrafili oni przygotowywać "najciekawszą i najbardziej wartościową polską gazetę" i "dynamicznie rozwijający się portal Dziennik.pl".

Kolejny etap

Sam zapowiada kontynuowanie najlepszych tradycji "Dziennika". "Nadal będziemy państwa zaskakiwać i przekazywać codziennie wiarygodne informacje, których nie znajdziecie państwo gdzie indziej" - zapowiada.

Nowy redaktor naczelny zapowiada jednoczesne przygotowania "do następnego etapu w rozwoju", jakim ma być połączenie z "najsilniejszym dziennikiem ekonomicznym" - "Gazetą Prawną".

"Naszym celem jest stworzenie uniwersalnej gazety opiniotwórczej o nachyleniu gospodarczym. Uważam, że w coraz trudniejszych realiach rynku prasowego w Polsce i na świecie tytuł powstały w efekcie tego mariażu znajdzie stałe miejsce i znaczące grono odbiorców" - zapowiada Michał Kobosko.

"Konkurentom i nam nieżyczliwym chcę jasno powiedzieć, rozwiewając uparcie powtarzane plotki: to nie jest koniec "Dziennika". Nie liczcie, że znikniemy z rynku, ustępując wam pola" - stwierdza twardo nowy naczelny.

//sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane