• rozwiń
  • WIG20 2208.54 -0.16%
  • WIG30 2497.43 -0.11%
  • WIG 57950.18 -0.06%
  • sWIG80 11410.26 -0.38%
  • mWIG40 3665.88 +0.46%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Karkosik stworzy sieć dla o. Rydzyka

Karkosik stworzy sieć dla o. Rydzyka
Foto: TVN24 Foto: Będzie łatwiej być w kontakcie z Radiem Maryja

Kontrolowana przez Romana Karkosika spółka CenterNet zawarła z Fundacją Lux Veritatis umowę o stworzeniu sieci telefonii komórkowej dla społeczności skupionej wokół medialnego imperium o. Rydzyka. Jej grupą docelową mają być m.in. słuchacze Radia Maryja, widzowie TV Trwam i czytelnicy "Naszego Dziennika".

"Umowa definiuje ramową współpracę przy stworzeniu i prowadzeniu telefonii komórkowej pod nazwą +wRodzinie+ oraz określa działania w obszarach: marketing, dystrybucja, sprzedaż oraz obsługa klienta marki +wRodzinie+" - głosi komunikat wydany po podpisaniu umowy.

Wartość transakcji szacowana jest na ok. 160 mln zł i zakłada budowę sieci sprzedaży w docelowo dwóch tysiącach punktów w całej Polsce. Znak towarowy "wRodzinie" ma pozostać współwłasnością obu stron w równych częściach. Pierwszy etap współpracy dotyczy wprowadzenia produktów pre-paid. W późniejszym terminie podjęta zostanie decyzja o poszerzeniu oferty o abonament.

Umowa jest elementem realizacji strategii rynkowej CenterNet, zakładającej oferowanie społecznościom "dedykowanych rozwiązań produktowych, sprzedażowych i marketingowych, idealnie dostosowanych do specyfiki nabywcy".

Spółka CenterNet należy do NFI Midas, którego głównym udziałowcem jest Roman Karkosik (bezpośrednio i za pośrednictwem swoich firm).

bgr ram

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane