• rozwiń

Kariera? Tylko w Polsce

Kariera? Tylko w Polsce
Foto: TVN24/Archiwum Foto: W Polsce można coraz więcej zarobić

Polska stała się idealnym miejscem, aby robić karierę - pisze "Dziennik". Z ekspertyz, przeanalizowanych przez dziennikarzy gazety wynika, iż pensje rosną, a zarobki wysokiej klasy specjalistów coraz częściej dorównują tym w rozwiniętych krajach Unii.

- Polska jest krajem przyszłości i jeśli ktoś myśli w kategoriach awansu zawodowego, to powinien tu zostać - pisze gazeta. Eksperci poproszeni przez "Dziennik" o komentarz są zgodni: na Polaków w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy będzie czekać aż pół miliona wakatów.

Z danych Konfederacji Pracodawców Polskich wynika, że pracowników potrzebuje co trzecia firma budowlana i co dziewiąty zakład produkcyjny.

Do Polski napływają też nowe inwestycje z zagranicy - pisze gazeta. Przypomina, że zbliżają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, w przygotowaniach do których pracę znajdzie przynajmniej 100 tysięcy osób. Większość z nich, jak szacują przedstawiciele polskiego sztabu przygotowującego imprezę, zachowa posady również po zakończeniu mistrzostw.

apl

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane