• rozwiń

Jeśli newsy CNN, to tylko z Agencji TVN

Jeśli newsy CNN, to tylko
 z Agencji TVN
Foto: TVN24/CNN/fot.wikipedia Foto: Agencja TVN i CNN rozpoczęły współpracę

Agencja TVN została wyłącznym dystrybutorem informacji wideo CNN na rynku polskim. – Jako globalny dostawca materiałów informacyjnych wybieramy tylko partnerów z najwyższej półki. Dlatego cieszymy się na współpracę z Agencją TVN na tak ważnym dla nas rynku - Deborah Rayner z CNN.

Na mocy podpisanej umowy Agencja TVN będzie sprzedawać materiały wideo (oraz audio) przygotowywane przez CNN Newsource stacjom telewizyjnym i radiowym, portalom internetowym, oraz platformom nowych mediów. Klipy mogą być wykorzystywane w materiałach o charakterze newsowym. Ich cena uzależniona jest od zasięgu medium i sposobu użycia. Wszystkie klipy tłumaczone są na język polski. Klienci mogą je pobierać z serwisu internetowego Agencji TVN w wersjach: oryginalnej, z polskojęzycznym scrollem lub ze skryptem w języku polskim.

Z korzyścią dla wszystkich

Liczymy na duże zainteresowanie także innych polskich mediów. W naszej ofercie materiały CNN będą doskonałym uzupełnieniem serwisu polskiego, przygotowywanego na podstawie materiałów źródłowych pochodzących z zasobów Grupy TVN, w szczególności kanałów newsowych: TVN24, TVN CNBC i od dostawców zewnętrznych

nabakowski o cnn

Jako globalny dostawca materiałów newsowych wybieramy tylko partnerów z najwyższej półki. Dlatego cieszymy się na współpracę z Agencją TVN na tak ważnym dla nas rynku. Żywimy nadzieję, że to dobra wiadomość także dla polskich odbiorców mediów śledzących to, co dzieje się na świecie

rayner o cnn

Obie strony nie kryją zadowolenia z rozpoczętej współpracy.

– Liczymy na duże zainteresowanie także innych polskich mediów. W naszej ofercie materiały CNN będą doskonałym uzupełnieniem serwisu polskiego, przygotowywanego na podstawie materiałów źródłowych pochodzących z zasobów Grupy TVN, w szczególności kanałów newsowych: TVN24, TVN CNBC i od dostawców zewnętrznych - powiedział Tomasz Nabakowski, Dyrektor Działu Agencja TVN.
– Jako globalny dostawca materiałów newsowych wybieramy tylko partnerów z najwyższej półki. Dlatego cieszymy się na współpracę z Agencją TVN na tak ważnym dla nas rynku. Żywimy nadzieję, że to dobra wiadomość także dla polskich odbiorców mediów śledzących to, co dzieje się na świecie - dodaje Deborah Rayner wicedyrektor i redaktor zarządzający CNN International (Europa / Środkowy Wschód / Afryka).

Polityka, biznes, sport

W ofercie Agencji znajdują się materiały o tematyce politycznej, społecznej, biznesowej, sportowej, a także dotyczące technologii, czy podróży. Baza materiałów zawiera również treści o tematyce show-biznesowej z serwisu „Hollywood Express i POP Life”. CNN Newsource to źródło materiałów wideo dla mediów z całego świata. Są to często unikatowe zdjęcia z najważniejszych wydarzeń. CNN Newsource dostarcza codziennie ok. 300 klipów wideo, tworzonych przez CNN i 800 afiliowanych stacji telewizyjnych. Z dystrybuowanych przez Agencję klipów korzystać będą stacje i portale internetowe Grupy TVN.

A także produkcja

Współpraca Agencji TVN i CNN dotyczyć będzie także produkcji telewizyjnej, przy okazji ważnych wydarzeń w Polsce – tak jak to miało miejsce podczas niedawnej wizyty Baracka Obamy w Polsce, gdy Agencja zajmowała się m.in. transmisją sygnału na potrzeby amerykańskiej stacji.

mkg//mat/k

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane