• rozwiń

Temat: Biznes dla Ludzi

Jak zrobić dobrą prezentację dla inwestora? Blajer radzi

Paweł Blajer radzi, w jaki sposób zrobić dobrą prezentację Odtwórz: Paweł Blajer radzi, w jaki sposób zrobić dobrą prezentację
Foto: Paweł Blajer radzi, w jaki sposób zrobić dobrą prezentację | Video: Paweł Blajer radzi, w jaki sposób zrobić dobrą prezentację

Pomysł na własny biznes to za mało. Trzeba jeszcze mieć pieniądze na jego realizację. Sprawa nie jest beznadziejna, bo na rynku działa wiele podmiotów, które wspierają nowych przedsiębiorców. W przekonaniu inwestorów pomoże dobra prezentacja. Jak ją zrobić?

Pieniądze można pozyskać m.in. z funduszy venture, inkubatorów przedsiębiorczości czy od tzw. aniołów biznesu. Trzeba ich tylko przekonać do swojego projektu. Potrzebna jest do tego bardzo konkretna prezentacja, która od początku do końca pokaże zainteresowanym koncepcję biznesu.

Inwestor musi otrzymać od razu informacje, które pozwolą mu podjąć decyzję.

Aby ułatwić przygotowanie takiej prezentacji prezentujemy poniżej jej schemat (co ma zawierać każdy slajd), który pozwoli uporządkować koncepcję własnego biznesu. A poza tym będzie zawierała właśnie kluczowe informacje potrzebne inwestorowi.

WZÓR PREZENTACJI DLA INWESTORÓW

Program "Biznes dla Ludzi" Pawła Blajera do obejrzenia na antenie TVN24 Biznes i Świat od poniedziałku do piątku o godz. 20.00.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane