• rozwiń

"iSteve" w sklepach w 2012 r.

"iSteve" w sklepach w 2012 r.
Foto: Wikipedia Foto: "iSteve" i iPhone

Oficjalna biografia Steve’a Jobsa, współzałożyciela i prezesa koncernu Apple, trafi do sprzedaży na początku przyszłego roku - zapowiedział jej wydawca, firma Simon & Schuster. Książka, podobnie jak produkty z jabłuszkiem na obudowie, wydaje się być skazana na sukces.

"iSteve: The Book of Jobs" - bo taki pełny tytuł będzie nosić książka - wyjdzie spod pióra Waltera Isaacsona, autora głośnych biografii Alberta Einsteina i Benjamina Franklina.

- To doskonałe połączenie autora i tematu - zapewnia Jonathan Karp z Simon & Schuster, wydawnictwa, które jest częścią koncernu medialnego CBS.

Biografia szefa Apple'a powstanie w oparciu o wywiady Isaacsona z Jobsem z trzech ostatnich lat. Pisarz rozmawiał też ze współpracownikami Jobsa i przedstawicielami konkurencji Apple.

Jobs przebywa obecnie na zwolnieniu lekarskim, ponieważ zmaga się z rakiem, ale jak podaje Apple, cały czas kieruje strategicznymi projektami firmy.

bgr

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane