• rozwiń

Temat: Internet

Irlandzki dostawca Google przenosi 140 miejsc pracy do Polski

Irlandzki dostawca Google przenosi 140 miejsc pracy do Polski
Foto: www.arvato.pl Foto: W Irlandii Arvato zatrudnia ponad tysiąc pracowników

Irlandzka firma Arvato, świadcząca usługi finansowe i konsultingowe między innymi dla takich firm jak Google czy Microsoft oraz firm z sektora publicznego, przenosi 140 miejsc pracy z Dublina do Polski - donosi sobotni "Irish Independent".

Arvato powiadomiło już pracowników o tych planach, które mają być zrealizowane w 2014 roku, choć nie jeszcze podano szczegółów. Rzeczniczka firmy powiedziała, że ​​firma będzie starała się znaleźć zwolnionym pracownikom nowe zatrudnienie.

Centrum operacyjne w Polsce

W Polsce Arvato wybuduje centrum operacyjne. Nie podano jednak jego lokalizacji.

"Powodem przeniesienia miejsc pracy jest konieczność poprawienia konkurencyjności firmy" - głosi komunikat Arvato. Firma wybuduje u nas centrum operacyjne.

W lipcu firma podpisała z Netią czteroletnią umowę w sprawie świadczenia usług logistycznych, finansowych i rachunkowych.

Google nie ucierpi

W Irlandii firma zatrudnia ponad tysiąc pracowników.

Jak podała w komunikacie firma, decyzja o przeniesieniu części miejsc pracy do Polski nie oznacza osłabienia zaangażowania przy projektach realizowanych dla Google'a.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane