• rozwiń

Intercity za 19 zł

Intercity za 19 zł
Foto: TVN24 Foto: Tańsze bilety InterRegio zmuszają do promocji w Intercity

PKP Intercity wraca do super promocji cenowej. Od września bilety na niektóre pociągi ekspresowe będą kosztować nawet 19 złotych. To świetna cena w porównaniu do ponad 100 złotych dzisiaj. Pula tak tanich biletów będzie jednak ograniczona. Działać będzie zasada: kto pierwszy - ten lepszy.

Przedstawiciele spółki PKP Intercity na razie nie chcą zdradzić, ile biletów przygotowali w ofercie promocyjnej. Jednak już teraz wiadomo, że szansę na tanie podróże będą miały osoby, które kupią bilety dużo wcześniej. W PKP nie można bowiem biletów rezerwować, ale można je kupić z 60-dniowym wyprzedzeniem.

W ramach promocji pasażerowie będą mogli podróżować wagonami drugiej klasy z gwarantowaną miejscówką, a w pociągach Intercity dostaną bezpłatny poczęstunek. Jak poinformowało PKP, promocja nie obejmuje zakupu biletów przez internet.

Porównywalnie tanie bilety na pociągi międzymiastowe oferuje inna spółka kolejowa Przewozy Regionalne. InterCity uważa, że połączenia InterRegio to nieuczciwa konkurencja, gdyż korzystają one z samorządowych dotacji.

ram/iga/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane