• rozwiń
  • WIG20 2212.15 +1.32%
  • WIG30 2500.06 +1.21%
  • WIG 57986.45 +0.99%
  • sWIG80 11453.40 +0.21%
  • mWIG40 3649.14 +0.05%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Interaktywny talk-show w TVN24

Interaktywny talk-show w TVN24
Foto: TVN24 Foto: Nowy program TVN24

TVN24 stawia na kontakt z widzami. Po sukcesach, jakie odniosły Szkło Kontaktowe i platforma Kontakt TVN24, stacja startuje z nowym projektem. Już w najbliższą niedzielę na antenie zadebiutuje nowy program Macieja Mazura – publiczna.tv. Dziennikarz będzie rozmawiał na żywo z widzami przez internetowe łącze wideo o najważniejszych wydarzeniach tygodnia.

Program będzie swego rodzaju subiektywnym, autorskim rankingiem najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia. Maciej Mazur, dziennikarz TVN24 i Faktów TVN wytypuje propozycje do takiej „listy przebojów”, a internauci określą ich kolejność. - Na stronie internetowej programu widzowie zagłosują, co chcą zobaczyć na antenie. Będą też mogli zgłaszać swoje propozycje - tłumaczy Mazur.

W trakcie programu, przy wykorzystaniu komunikatora internetowego Onet Skype, z prowadzącym będzie mogło porozmawiać nawet czterech naraz, widocznych na ekranie gości. Będą dyskutować, debatować, a czasem zapewne także się kłócić. Widz będzie mógł więc zaistnieć na antenie bez wychodzenia z domu.

TVN24 liczy na widzów

Publiczna.tv to już kolejny projekt TVN24 i tvn24.pl, który opierać się będzie na współpracy z widzami. Przed kilkoma tygodniami ruszyła platforma Kontakt TVN24, która pozwala internautom i widzom przesyłać nam swoje materiały: zdjęcia, filmy i informacje z ostatniej chwili. Dzięki takim mailom i telefonom, dowiedzieliśmy się m.in. o wypadku Macieja Zientarskiego, zobaczyliśmy skutki huraganu Emma i mogliśmy poinformować cały kraj o wycofanych partiach leku dla dzieci, w których odkryto teflon.

Zainteresowanie i aktywność naszych widzów przerosła najśmielsze oczekiwania. Dlatego w ciągu kilku dni powstała osobna redakcja Kontaktu, która cały czas się rozwija.

Kontynuacją tej strategii jest właśnie publiczna.tv. - Otwieramy się na widzów, wpuszczamy ich na antenę. Takie dziennikarstwo obywatelskie to nowy trend rozwoju telewizji - podkreśla Mazur.

Program publiczna.tv będzie można oglądać na antenie TVN24 w każdą niedzielę o godzinie 17.30. Premiera programu odbędzie się 13 kwietnia.

bgr//gak

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane