• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Ilona Łepkowska prowadzącą "Szkła kontaktowego"

Do tej pory to była męska drużyna. Męski styl bycia. Męskie poczucie humoru. Ale 8 marca - czyli w Dzień Kobiet - nie może zabraknąć płci pięknej. W fotelu naprzeciwko Wojciecha Zimińskiego zasiądzie Ilona Łepkowska - i zostanie tam na dłużej.

Na wiosnę w "Szkle" szykuje się prawdziwa rewolucja. Zniknie weekendowa "Lupa Tygodnia", a na jej miejscu w soboty pojawi się "Szkło Kontaktowe" na żywo z nowymi parami prowadzących. Jedną z nich będzie tworzyć właśnie Wojciech Zimiński i najsłynniejsza polska scenarzystka Ilona Łepkowska, drugą ponownie Wojciech Zimiński z dziennikarzem Radia Tok FM – Grzegorzem Markowskim. Debiut panów – już 1 marca o godz. 22 w TVN24.

Ilona Łepkowska do tej pory znana była jako autorka scenariuszy do najpopularniejszych polskich seriali i komedii. Na swoim koncie ma m.in. "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Klan", a także takie hity kinowe jak "Nigdy w życiu", "Komedia małżeńska", "Kogel-mogel" i "Galimatias, czyli Kogel-Mogel II".

W tygodniu rządzi testosteron
W tygodniu „Szkiełko” pozostanie w atmosferze testosteronu: Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki będą jak zawsze zapraszać do programu Marka Przybylika, Artura Andrusa, Krzysztofa Daukszewicza, Tomasza Jachimka i Wojciecha Zimińskiego.

Szkło Kontaktowe już od trzech lat bawi widzów TVN24. Goście magazynu to polscy satyrycy i dziennikarze. Razem z prowadzącym (na zmianę Grzegorz Miecugow i Tomasz Sianecki) w luźnej konwencji komentują bieżące wydarzenia polityczne. Do informacji zawsze podchodzą w pełni profesjonalnie i poważnie, czasem jednak pozwalają sobie na odrobinę dystansu i ironii.

W trakcie programu telewidzowie mogą dzwonić i pisać smsy, by w ten sposób podzielić się z innymi wrażeniami i opiniami.

(POOGLĄDAJ "SZKŁO KONTAKTOWE")

mpj

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane