• rozwiń
  • WIG20 2229.92 -0.18%
  • WIG30 2531.47 0.00%
  • WIG 58851.05 +0.17%
  • sWIG80 11605.03 +0.29%
  • mWIG40 3797.96 +1.36%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Gazeta w 3D. Tylko reklamy wypadły dobrze

Gazeta w 3D. Tylko reklamy wypadły dobrze
Foto: TVN24 Foto: Trójwymiarowa gazeta

Trójwymiarowe wydanie belgijskiego dziennika okazało się sukcesem przynajmniej z jednego powodu. O gazecie zrobiło się głośno na całym świecie. "DH" oceniła też prasa branżowa: trójwymiar wypadł dobrze w reklamach, ale już z oglądaniem innych zdjęć (przez średniej jakości okulary dodane do numeru) sprawia trudności.

O trójwymiarowym wydaniu pisma "La Derniere Heure" pisaliśmy w środę, w dniu wydania.

O odważnym pomyśle wydawcy napisały wtedy też niemal wszystkie światowe media, zainteresowane m.in. nowymi technologiami. Bo świat trzeciego wymiaru interesuje dziś nas szczególnie. Bo coraz więcej filmów powstaje w wersji 3D (tylko ostatnio: "Avatar", "Alicja w Krainie Czarów"), firmy elektroniczne budują telewizory 3D.

Będzie sukces?

Ale gazety 3D jeszcze nie było. - To coś zupełnie innego, to jakby telewizja - mówi kioskarz z Belgii Rubaiyat Muksed. "La Derniere Heure" otrzymało spreparowane zdjęcia i reklamy, zmieniające się w niezwykły obraz za pomocą specjalnych okularów.

I choć na razie koszty takiego wydania były zbyt wysokie, by dzieło powtórzyć, fani gadżetów mają na to wielką nadzieję. - Nie był to może jakiś wielki sukces, ale myślę, że w przyszłości sukces się pojawi - podkreśla specjalista-praktyk rynku prasy, kioskarz Muksed.

sm//kwj/kdj/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane