• rozwiń
  • WIG20 2171.75 -0.91%
  • WIG30 2464.87 -1.07%
  • WIG 57485.19 -0.98%
  • sWIG80 11656.29 +0.30%
  • mWIG40 3750.76 -1.91%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Filmy z sieci legalnie i za darmo

Filmy z sieci legalnie i za darmo
Foto: sxc.hu Foto: SPI odpala darmowe kino domowe w sieci

W ciągu kilku miesięcy koncern SPI ma zakończyć pracę nad internetową biblioteką filmową wideo na żądanie - donosi "Presserwis". Filmy mają być dostępne za darmo, ale w zamian widzowie będą musieli obejrzeć reklamy, czyli tak jak w telewizji. - To ucieczka do przodu – uważa prezes SPI International Polska Piotr Reisch.

SPI International Polska zamiesza wprowadzić usługę w kilkunastu krajach, w tym w Polsce. Na początek zostanie udostępnionych ponad 100 filmów. Firma w zakresie wideo na żądanie współpracuje z polskimi operatorami, m.in. siecią kablową Multimedia Polska.

Obejrzysz reklamy i masz

Internetową bibliotekę wideo na żądanie – Tvscreen.pl – na początku br. uruchomiła wrocławska spółka Digital Partners. Jednak w jej ofercie filmy oglądać można tylko po uiszczeniu opłaty.

W SPI ma być za darmo. Trzeba będzie tylko obejrzeć reklamę. Spółka liczy, że to niewielka cena, z obejrzenie filmu w dobrej jakości bez dokopywania się do niego w sieci i to nielegalnie. - Wielu internautów i tak ściąga filmy nielegalnie z internetu. Teraz będzie je można oglądać legalnie – mówi Reisch.

mkg//kdj

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane