• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Na czym polega imperializm po rosyjsku

Dziś w TVN24 Biznes i Świat: Na czym polega imperializm po rosyjsku
Foto: kremlin.ru Foto: Jakie plany ma Władimir Putin?

Władimir Putin, prezydent Rosji udzielił wywiadu, w którym tłumaczy się z działań na wschodzie Ukrainy. W TVN24 Biznes i Świat zastanowimy się, na czym polega imperializm po rosyjski.

Prezydent Rosji Władimir Putin, w wywiadzie dla agencji TASS, tłumaczy się z ingerencji w wewnętrzne sprawy sąsiada. W TVN24 Biznes i Świat wraz z ekspertami będziemy analizować jego słowa i zastanowimy się jak wygląda imperializm po rosyjsku.

Irański atom

W stolicy Austrii trwa ostatnia runda rozmów grupy 5+1, czyli pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ (USA, Wielka Brytania, Rosja, Francja, Chiny) oraz Niemiec i Iranu w sprawie programu nuklearnego Teheranu. Prowadzone od 2013 r. negocjacje mają na celu uniemożliwienie Iranowi wybudowanie bomby jądrowej w zamian za łagodzenie, a ostatecznie nawet zniesienie dotkliwych międzynarodowych sankcji gospodarczych. W styczniu strony podpisały porozumienie, które ograniczyło irańskie zdolności wzbogacania uranu, ale tylko na czas określony. Do 24 listopada strony dały sobie czas na wypracowanie ostatecznej umowy.

Na antenie TVN24 Biznes i Świat będziemy analizować, jak zakończy się ostatnia runda rozmów.  Ekspertów zapytamy, czy czeka nas przedłużenie negocjacji czy też porozumienie.

Rynek mieszkań

Choć w skali kraju obserwujemy cały czas stabilizację cen mieszkań, to na kilku rynkach zmiany są znaczące. W ciągu ostatnich 12 mies. najbardziej wzrosły ceny w Bydgoszczy, a spadły w Katowicach i Lublinie. Niezmiennie najdroższa spośród dużych miast jest Warszawa.

W TVN24 Biznes i Świat sprawdzimy, czy obecnie warto inwestować na rynku nieruchomości i jakie mieszkania cieszą się największą popularnością wśród kupujących.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane