• rozwiń
  • WIG20 2208.54 -0.16%
  • WIG30 2497.43 -0.11%
  • WIG 57950.18 -0.06%
  • sWIG80 11410.26 -0.38%
  • mWIG40 3665.88 +0.46%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Duńczycy poznają dwa topowe seriale TVN

Duńczycy poznają dwa topowe seriale TVN
Foto: plejada.pl Foto: Kadr z serialu TVN "Naznaczony"

DR, czyli Duńska Telewizja Publiczna, najstarszy i najbardziej wpływowy nadawca w Danii, nabył prawa do emisji dwóch seriali TVN: "Odwróceni" oraz "Naznaczony" - poinformowała TVN.

Oba te seriale uzyskały nominacje na festiwalu Rose D’or – "Odwróceni" w 2008, a "Naznaczony" w 2010. W tym roku "Naznaczony" zdobył również nagrodę na festiwalu Roma Fiction w kategoriach najlepszy reżyser i najlepsza ścieżka dźwiękowa oraz nominację na Monte Carlo TV Festival.

"Odwróceni" to serial, którego fabuła osnuta jest na prawdziwych wydarzeniach. Demaskuje metody działania polskiej mafii i ujawnia brutalne prawa panujące w świecie zorganizowanej przestępczości. Główni bohaterowie to członek pruszkowskiej mafii Jan Blachowski oraz policjant z żelaznymi zasadami Paweł Sikora. Obaj uwikłani są w bardzo niebezpieczną grę.

"Naznaczony" to serial przedstawiający historię niezwykłego człowieka, który w obliczu niebezpieczeństwa poznaje siłę swojego charakteru i musi stoczyć dramatyczną walkę o życie swoje i swojej rodziny z tajemniczym Nieznajomym. Jest to produkcja zrealizowana z rozmachem o intrygującej fabule i perfekcyjnie zrealizowana, pełna efektów specjalnych.

ram/k

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane