• rozwiń

Temat: Plebiscyt Ludzie Wolności

Dr Irena Eris: Wolność ma wiele twarzy

Dr Irena Eris nominowana w plebiscycie „Ludzie wolności” Odtwórz: Dr Irena Eris nominowana w plebiscycie „Ludzie wolności”
Foto: PAP/ Maciej Zienkiewicz | Video: tvn24 Foto: Dr Irena Eris, nominowana w kategorii Biznes, w plebiscycie „Ludzie wolności” | Video: Dr Irena Eris nominowana w plebiscycie „Ludzie wolności”

Dr Irena Eris, została nominowana w kategorii Biznes, w plebiscycie TVN i Gazety Wyborczej „Ludzie wolności”.

- Wolność ma wiele twarzy. Ta wolność wiele nam dała. Jestem człowiekiem biznesu i mogę powiedzieć jak ja, widziałam transformacje ze swojej perspektywy. Odzyskaliśmy wolność, w tym wolność gospodarczą. Dało to impuls do rozwoju kraju – mówiła Dr Irena Eris.

Jak sama mówi, zaczynała w 1983 roku od jednoosobowego laboratorium. Nie marzyła, by było to duże przedsiębiorstwo. W przededniu transformacji miała zatrudnione 12 osób. Już wtedy nie nadążała z produkcją ponieważ był spory popyt na jej produkty. - W 89. roku wiedziałam że nie mogę się rozwijać. Widziałam szklany sufit. W tamtej rzeczywistości było to niemożliwe - mówi.

Niedawno jej firma została przyjęta do Comité Colbert, stowarzyszenia 75 najbardziej luksusowych marek. - To 25-lecie, to jest okres, kiedy i ja się zastanawiam, jaką drogę przeszłam - mówi Dr Irena Eris. - Poziom tych kosmetyków to jednocześnie powolna zmiana Polski - dodaje.Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane