• rozwiń

Do Włoszczowy bez zmian?

Do Włoszczowy bez zmian?
Foto: TVN24 Foto: Do Włoszczowy bez zmian?

PKP Intercity rozważa wydłużenie od grudnia trasy pociągu Tanich Linii Kolejowych, łączącego Warszawę z Częstochową, zatrzymującego się we Włoszczowie.

Media informowały dziś o planach wycofania z rozkładu jazdy pociągu "Augustyn Kordecki", zatrzymującego się we Włoszczowie. Obecnie pociąg TLK "Augustyn Kordecki" jedzie z Warszawy do Częstochowy, a w nowym rozkładzie południowy odcinek trasy ma zostać wydłużony do Gliwic. Niewykluczone, że zostanie zmieniona nazwa pociągu.

Tymczasem na stronie internetowej PKP możemy przeczytać komunikat, że spółka nie planuje zmiany liczby pociągów zatrzymujących się na stacji Włoszczowa Północ. W nowym rozkładzie jazdy stację tę w dalszym ciągu obsługiwać będzie jeden pociąg ekspresowy i jeden pociąg Tanich Linii Kolejowych

PKP Intercity pracuje nad nowym rozkładem jazdy, który ma zostać ukończony do końca września, a w życie wejdzie w grudniu.

mpj

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane