• rozwiń

DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ. Ostrzega przed skutkami zmian klimatycznych

Leonardo DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ Odtwórz: Leonardo DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ
Foto: EPA | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Leonardo DiCaprio i sekretarz generalny ONZ Ban Ki-moon | Video: Leonardo DiCaprio Posłańcem Pokoju ONZ

Leonardo DiCaprio został mianowany Posłańcem Pokoju ONZ. Hollywoodzki aktor został zaproszony przez sekretarza generalnego ONZ Ban Ki-moona, aby na rozpoczynającym się we wtorek szczycie wygłosić przemówienie na temat zmian klimatu. - To poważne zadanie, w ostatnim czasie widać, że problem zmian klimatycznych porusza coraz większą grupę osób. Jesteśmy w kluczowym momencie, co chwilę słyszymy o skutkach gwałtownych zmian klimatu. To zaszczyt, że będę mógł wypowiedzieć się w tej niezwykle ważnej kwestii - powiedział 39-letni DiCaprio. ONZ wybrała go, bo od wielu lat angażuje się w problemy związane z ochroną środowiska. 16 lat temu aktor założył fundację, której misją jest ochrona ostatnich dzikich miejsc na naszej planecie.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane