• rozwiń
  • WIG20 2192.08 +0.58%
  • WIG30 2484.78 +0.55%
  • WIG 57944.91 +0.57%
  • sWIG80 11587.73 -0.01%
  • mWIG40 3738.89 +0.64%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 12:59

Dostosuj

Temat: Ukraina

Co dalej Ukraino? Program specjalny w TVN24 Biznes i Świat

Foto: PAP/EPA Foto: Program specjalny na antenie TVN24 Biznes i Świat

Mimo zawartego w piątek poozumienia, emocje na Ukrainie nie stygną. Rozwojowi sytuacji przyglądają się reporterzy i goście programu specjalnego w TVN24 Biznes i Świat.

W niedzielę od rana na antenie TVN24 Biznes Świat zaproszeni do studia eksperci komentują rozwój wydarzeń na Ukrainie. Najnowsze informacje na bieżąco z Kijowa przekazują reporterzy TVN24.

Początek zmian?

Od momentu podpisania porozumienia między władzą a opozycją w piątek, wydarzenia rozwijały się bardzo dynamicznie. W sobotę ukraiński parlament, pod nieobecność prezydenta Wiktora Janukowycza w Kijowie, odsunął go od władzy przegłosowując stosowną uchwałę.

Niewiele wcześniej, po ponad dobie od czasu podpisania porozumienia z opozycją, Janukowycz przemówił w ukraińskich mediach. Wydarzenia w kraju określił mianem "zamachu stanu". Także w sobotę zwolniono ze szpitala więzioną od 2011 roku byłą premier Julię Tymoszenko.

Wydanie specjalne

Na antenie TVN24 Biznes i Świat Michał Sznajder, w wydaniu specjalnym programu, przekazuje najświeższe informacje i przedstawia najciekawsze analizy. Jego gośćmi byli dr Natalya Ryabinska z Collegium Civitas i PAN, studio odwiedzili Piotr Tyma - Związek Ukraińców w Polsce, dr Łukasz Jasina - kulturaliberalna.pl oraz Ukraińcy mieszkający w Polsce: Viktoriia Zhuhan i Aleksander Marusjak.

Popołudniu rozmowy z Andrzejem Szeptyckim, Krzysztofem Bobińskim, Jaromirem Sokołowskim.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane