• rozwiń

Ceny mieszkań znowu pójdą w górę

Ceny mieszkań znowu pójdą w górę
Foto: TVN24 Foto: Jak będą rosły ceny mieszkań w najbliższym roku?

Poznań, Warszawa, Kraków - w tych miastach mieszkania zdrożeją najbardziej w przeciągu najbliższego roku - twierdzą eksperci z firmy Home Broker.

Wprawdzie ceny mieszkań w stolicy Wielkopolski od dłuższego czasu idą w górę, to jeszcze im daleko do cen warszawskich. W czerwcu za metr kwadratowy w Poznaniu trzeba było zapłacić 7 tys. 255 zł, a w Warszawie 8 tys. 133 zł. W najbliższym roku wzrosną odpowiednio o 12 i 10 proc. - przewidują eksperci z firmy Home Broker.

W czerwcu spadek cen odnotowano w stolicy Dolnego Śląska, w Trójmieście oraz w stolicy Małopolski. Spadek cen w tych miastach wyniósł: we Wrocławiu - 5,63 proc. (średnia cena m kw. mieszkania we Wrocławiu to 7 tys. 285 zł); w Trójmieście - 0,90 proc. (średnia cena m kw. - 7 tys. 742 zł); w Krakowie - 0,04 proc. (średnia cena m kw. - 7 tys. 990 zł). Ale i tu ceny będą rosły - w Krakowie o 9 proc., Wrocławiu i Trójmieście o 8 proc.

mpj

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane