• rozwiń
  • WIG20 2188.24 +0.40%
  • WIG30 2481.46 +0.42%
  • WIG 57863.03 +0.42%
  • sWIG80 11638.04 +0.42%
  • mWIG40 3734.43 +0.52%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Brytyjska legenda w miejscu warszawskiego bankruta

Brytyjska legenda w miejscu warszawskiego bankruta
Foto: TVN24 Foto: Była GC, jest M&S

W piątek sieć Marks & Spencer otworzyła swój sklep w warszawskich Domach Towarowych Wars, Sawa, Junior - podaje tvnwarszawa.pl. Zajęła tam miejsce po Galerii Centrum, która w wyniku bankructwa wyprowadziła się w listopadzie.

Umowa najmu podpisana pomiędzy właścicielem domów towarowych - firmą Centrum Development & Investments, a Marks & Spencer jest dwufazowa. W pierwszej sklep oferować będzie swoje produkty w nie poddanych modernizacji wnętrzach. Po kilku miesiącach działania salon ma zostać zamknięty i gruntownie wyremontowany. Ponowne otwarcie nastąpi w 2010 roku.

Najnowszy salon brytyjskiej firmy Marks & Spencer liczy ponad 2500 m kw. powierzchni. Oferuje modę damską, męską, bieliznę oraz dział z delikatesami spożywczymi. Salon otwarty w centrum miasta jest jedenastym sklepem tej sieci w Polsce.

Galeria zbankrutowała

Wcześniej w domach towarowych znajdowała się Galeria Centrum, spółka zależna od Vistula Group. Skończyła działalność w listopadzie. Spółka CDI, która zarządza domami towarowymi Wars, Sawa i Junior, nie przedłużyła umowy z najemcą, ze względu na jego kłopoty finansowe. W wyniku likwidacji sklepu około stu osób straciło pracę.

Więcej na tvnwarszawa.pl

mkg/sk

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane