• rozwiń
  • WIG20 2194.58 -0.57%
  • WIG30 2490.03 -0.77%
  • WIG 58026.68 -0.72%
  • sWIG80 11627.70 +0.15%
  • mWIG40 3749.54 -1.58%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

"Bluzy z kapturem i Crocsy nie pasują do siebie". Keira Knightley i jej doświadczenia z Doliny Krzemowej

"Bluzy z kapturem i Crocsy nie pasują do siebie". Keira Knightley i jej doświadczenia z Doliny Krzemowej
Foto: Wikipedia (CC BY-SA 3.0)/ Andrea Raffin Foto: Aktorka podzieliła się swoimi wrażeniami z wizyty w Krzemowej Dolinie

Moda w wielkim biznesie potrafi być zdradliwa. Aktorka Keira Knightley postanowiła o tym przypomnieć miliarderom z branży technologicznej. Jej zdaniem połączenie bluzy z kapturem i butów Crocs to "modowa zbrodnia". Tym bardziej, jeśli uczestniczy się w branżowej imprezie.

Jak przypomina CNN Money, aktorka uczestniczyła ostatnio w pokazie filmu "The Imitation Game", zorganizowanym w Dolnie Krzemowej.

Doświadczenie szczególne

O swoich doświadczeniach z tej imprezy opowiedziała w poniedziałkowym programie telewizji ABC "Jimmy Kimmel Live".

- Wielu z tych chłopaków miało na sobie bluzy z kapturem. Dowiedziałam się, że te bluzy są dla nich bardzo istotne. Oni to kochają. I buty Crocs - podkreśliła aktorka.

Dodała też, że podczas imprezy spotkała "bardzo miłego człowieka" o imieniu Siergiej. Wydawał jej się bardzo bogatym człowiekiem. Ale miał na sobie buty Crocs.

CNN Money podaje, że mógł to być Siergiej Brin, współzałożyciel Google, którego majątek szacowany jest przez Forbesa na ok. 30 mld dolarów.

W wywiadzie aktorka skarżyła się też na to, że podczas imprezy nie bardzo wiedziała jak ma się zachować i o czym rozmawiać - podaje CNN Money.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane