• rozwiń

Biznesmeni zadowoleni z wyniku wyborów

Biznesmeni zadowoleni z wyniku wyborów
Foto: TVN24 Foto: Niemczycki: "To dobra wiadomość dla biznesu"

Wygrana Platformy to bardzo dobra wiadomość dla gospodarki. Tak wynik wczorajszych wyborów komentują polscy biznesmeni. Zbigniew Niemczycki i Zbigniew Jakubas na antenie TVN CNBC Biznes mówili, że wygrał entuzjazm i pozytywne myślenie.

- Wracamy do normalności - mówił Zbigniew Niemczycki. Jego zdaniem, niezwykle ważne w tegorocznych wyborach było to, że tak szeroki udział wzięli w nich młodzi ludzie. - Głosowali za nowym, za przyszłością Polski - dodał. Ponadto, jak mówił Niemczycki, Polacy mieszkający poza granicami kraju dali wyraz temu, że chcą wrócić do ojczyzny i jej los nie jest im obojętny.

Na ważką rolę jaką we wczorajszych wyborach odegrali młodzi Polacy, zwracał uwagę też Zbigniew Jakubas. - Wygrało pozytywne myślenie, przegrała nienawiść - zaznaczył biznesmen. W studiu TVN CNBC Biznes mówił, że ostatnie dwa lata były jednym pasmem niechęci do wielu grup społecznych, którym się powiodło. - Niechęci do przedsiębiorców, lekarzy, korporacji - wymieniał Jakubas.

Obaj przedsiębiorcy zwracali uwagę na rekordowo wysoką frekwencję.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane