• rozwiń

Bauc wraca do Polkomtela

Bauc wraca do Polkomtela
Foto: TVN24 Foto: Jarosław Bauc wraca do Polkomtelu

Rada nadzorcza Polkomtela powołała Jarosława Bauca na prezesa zarządu i dyrektora generalnego spółki. Zastąpi na tym stanowisku Adama Glapińskiego.

Bauc był już wcześniej prezesem Polkomtela - od lutego 2006 roku do lipca 2007 roku. Od 1998 do 2000 roku był wiceministrem finansów, a następnie - od 2000 do 2001 roku - ministrem finansów. W latach 2002-2004 był prezesem Powszechnego Towarzystwa Emerytalnych Skarbiec-Emerytura.

Zmiany w Polkomtelu

Na wtorkowym posiedzeniu rada nadzorcza powołała także: Krzysztofa Kiliana na stanowisko wiceprezesa zarządu, dyrektora ds. marketingu i zarządzania relacjami z klientem, Wojciecha Dylewskiego na stanowisko członka zarządu, dyrektora ds. operacyjnych i Martina Jamesa Moorhouse'a na stanowisko członka zarządu, dyrektora ds. finansowych, który od 1 lipca tego roku zastąpi na tym stanowisku Finna Schkolnika. Odwołani zostali także Konrad Kobylecki, członek zarządu, dyrektor ds. operacyjnych, i Jacek Kuźnieców, członek zarządu, dyrektor ds. sprzedaży, którego obowiązki rada powierzyła czasowo prezesowi zarządu.

Na posiedzeniu dokonano także wyboru przewodniczącego rady nadzorczej. Na jej czele stanął Paweł Urbański, reprezentujący PGE Polską Grupę Energetyczną.

mpj/korv

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane