• rozwiń

Allegro już działa. Po awarii sześć godzin "przerwy technicznej"

Allegro już działa. Po awarii sześć godzin "przerwy technicznej"
Foto: allegro.pl Foto: Allegro wydłużyło przerwę techniczną o godzinę

Sześć godzin trwała przerwa techniczna serwisu Allegro. Chwilę po godzinie 19.00 strona ruszyła. O przerwie technicznej serwis poinformował w komunikacie.

"Wiemy, że nie wszystko jest doskonałe, ale pracujemy nad tym" - informowała firma.

"Serwis Allegro będzie niedostępny od 13:07 do 19:00. Oferty kończące się w tym czasie przedłużamy o 24 godziny. Dziękujemy za wyrozumiałość" - głosi komunikat.

Wcześniej w komunikacie znajdowała się godzina 18.00.

Dane bezpieczne

Około godz. 17.00 o szczegóły dotyczące przerwy technicznej zapytaliśmy biuro prasowe Grupy Allegro. - Od godziny 13:07 mamy awarię techniczną, pracujemy żeby jak najszybciej rozwiązać problem. Najprawdopodobniej wciągu godziny serwis będzie już dostępny. O sytuacja będziemy informować na bieżąco. Jesteśmy również w kontakcie z użytkownikami na naszym profilu na Facebooku - poinformowała wówczas www.tvn24bis.pl Anna Tokarek z Allegro.

- Szczegóły problemów technicznych będziemy analizować. Niemniej od razu dodam, że wszelkie dane są bezpieczne, ponieważ awaria nie ma związku z tym obszarem - dodała.

Allegro to internetowa platforma handlowa umożliwiająca przeprowadzanie transakcji. Umożliwia przede wszystkim wystawianie na sprzedaż przedmiotów posiadanych przez użytkowników. Serwis powstał w 1999 roku.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane