• rozwiń

Agencja TVN i Associated Press przedłużyły współpracę

Agencja TVN i Associated Press przedłużyły współpracę
Foto: AP, Agencja TVN Foto: Agencja TVN i AP to partnerzy od czterech lat

Agencja TVN i Associated Press (AP) przedłużyły o kolejne dwa lata rozpoczętą w 2009 r. współpracę agencyjną. Agencja TVN będzie dostarczać newsowe materiały wideo z Polski do dalszej dystrybucji wśród klientów AP na całym świecie.

Zgodnie z warunkami porozumieniem Agencja TVN pozostanie wyłącznym dostawcą treści wideo z Polski. Będą to materiały dotyczące wydarzeń politycznych, społecznych, gospodarczych oraz sportowych. W trakcie najważniejszych z nich Agencja TVN obsłuży również (przy współpracy z TVN24) transmisje live dla klientów AP.

"Ścisła współpraca"

Od początku współpracy z AP Agencja TVN obsłużyła ponad 450 tematów newsowych związanych z Polską – m.in. katastrofę Smoleńską, polską prezydencję w UE , wybory parlamentarne w 2011 r. i Mistrzostwa Europy w piłce nożnej.

- Cieszę się z przedłużenia współpracy. Zaufanie naszego partnera jest potwierdzeniem faktu, że nasze usługi realizujemy zgodnie z najwyższymi światowymi standardami – powiedział Tomasz Nabakowski, dyrektor Agencji TVN.

- Przez ostatnie cztery lata łączyła nas z Agencją TVN ścisła współpraca. Cieszymy się na jej kontynuację, która pozwoli nadawcom z całego świata otrzymywać materiały newsowe z Polski – powiedział Sandy MacIntyre, wiceprezes AP i dyrektor działu International Video.

Agencja TVN

Agencja TVN została założona w 2009 roku przez Grupę TVN, wiodącą grupę medialną w Polsce. Głównym obszarem działalności Agencji jest produkcja i dystrybucja materiałów newsowych dla klientów w Polsce i za granicą. Agencja świadczy również usługi producenckie i broadcastingowe.

Associated Press

Associated Press to jedna z największych światowych agencji informacyjnych. Zapewnia szybką i obiektywną obsługę newsową ze wszystkich zakątków świata, dostarczając materiały na wszystkie platformy mediowe we wszystkich możliwych formatach. Założona w 1846 roku AP cieszy się dziś największym zaufaniem jako niezależny dostawca informacji. Każdego dnia ponad połowa światowej populacji ogląda newsy z AP.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane