• rozwiń

Temat: Bimy TVN24 BiŚ

70. rocznica desantu w Normandii. Jak na obecność prezydenta Putina zareagują zachodni przywódcy?

70. rocznica lądowania w Normandii. Jak na obecność Putina zareaguja zachodnii przywódcy? Odtwórz: 70. rocznica lądowania w Normandii. Jak na obecność Putina zareaguja zachodnii przywódcy?
Foto: TVN24 Biznes i Świat | Video: TVN24 Biznes i Świat Foto: Dla Putina obchody w Normandii będą pierwszą okazją do spotkań z zachodnimi przywódcami po aneksji Krymu | Video: 70. rocznica lądowania w Normandii. Jak na obecność Putina zareaguja zachodnii przywódcy?

Dziewiętnastu liderów zachodnich państw weźmie udział w piątkowych obchodach 70. rocznicy desantu aliantów w Normandii. Będzie to też okazja do dwustronnych rozmów na tematy międzynarodowe, m.in. na temat kryzysu na Ukrainie, także z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Nie zaplanowano oficjalnego spotkania przywódcy Rosji z prezydentem elektem Ukrainy Petrem Poroszenką. Jednak w środę Putin dał do zrozumienia, że jest gotowy rozmawiać z Poroszenką.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane