• rozwiń

Twitter zmienia zasady. Łagodzi rygory limitu wpisu

Twitter zmienia zasady. Łagodzi rygory limitu wpisu
Foto: pixabay (CC 0 1.0) Foto: Twitter wprowadza ułatwienie dla użytkowników

Użytkownicy Twittera od dziś mają większą swobodę wypowiedzi w tweetach. Do limitu 140 znaków nie będą wliczane dodatkowe elementy, np. filmy czy gify.

Twitter, czyli jeden z największych na świecie portali społecznościowych, umożliwił swoim użytkownikom pisanie dłuższych tweetów.

Limit tweeta

Wprawdzie znany limit 140 znaków nie ulega zmianie, ale internauci korzystający z serwisu mogą dodawać do wpisów bez uszczuplenia wiadomości elementy graficzne, czyli m.in. filmy, zdjęcia, gify, ankiety, animacje i cytaty.

Zmiany wiążą się również z tym, że w okienku edycji tweeta pojawiło się pole, dzięki któremu możemy dodać dodatkowe materiały, czyli m.in. wspomniane zdjęcia i filmy.

Jeszcze dłuższe?

Kilka miesięcy temu pojawiły się plotki, że Twitter planuje rozszerzenie objętości tweetów do 10 tys. znaków. Jednak prezes firmy Jack Dorsey szybko zdementował te doniesienia mówiąc, że krótkie tweety są "dobrym ograniczeniem", bo zmuszają do zwięzłości wypowiedzi.

Jakie były najważniejsze wydarzenia zeszłego roku na Twitterze? Zobacz materiał TVN24:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane