• rozwiń
  • WIG20 2107.17 -0.04%
  • WIG30 2412.52 +0.10%
  • WIG 56115.06 -0.01%
  • sWIG80 11599.49 +0.07%
  • mWIG40 3769.81 +0.37%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 13:15

Dostosuj

Oto najbardziej snobistyczny prezent tych świąt

Oto najbardziej snobistyczny prezent tych świąt
Foto: Goldgenie Foto: Inkrustowany diamentami, złoty iPhone z wizerunkiem uśmiechniętego Donalda Trumpa na odwrocie

Nie ma lepszego dowodu na to, że masz mnóstwo pieniędzy, a za grosz gustu niż posiadanie tego wartego 151 tys. dol., wysadzanego diamentami, złotego iPhone z wizerunkiem uśmiechniętego Donalda Trumpa na odwrocie - pisze MarketWatch.com. To cacko nie jest jednak dostępne na Amazonie czy w jakimkolwiek lokalnym sklepie. Pozwolić sobie mogą na nie tylko nieliczni klienci.

Jedyne miejsce, w którym można znaleźć ten wyjątkowo snobistyczny model to Goldgenie - sklep w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, który zaspokaja kaprysy obrzydliwie bogatych konsumentów. Samochody? Rowery? Miski do meksykańskiego taco? Jeśli potrzebujesz któregoś z tych przedmiotów oblanych złotem, jest to z pewnością miejsce dla ciebie.

Prezent dla możnych tego świata

- Na całym świecie istnieją bardzo bogaci, high-net-worth individuals (HNWI - osoby dysponujące majątkiem w wysokości minimum 1 mln dolarów amerykańskich - red.) i bardzo trudno kupić dla nich prezent, ponieważ posiadają już wszystko - w rozmowie z CNN wyjaśniał Frank Fernando, dyrektor zarządzający firmy Goldgenie.

Jak informuje CNN, do tej pory na złotego iPhone’a z wizerunkiem Trumpa połasiło się już 10 osób. Pierwszą klientką, która wybrała podrasowaną wersję iPhone’a z twarzą amerykańskiego prezydenta elekta była Chinka, której tożsamości szefostwo Goldgenie nie chce ujawnić. Fernando przyznał w rozmowie z CNN, że przypuszcza, iż kobieta i jej rodzina chcą Trumpowi wręczyć ten prezent po rozpoczęciu jego prezydentury.

Trump też go kupi

Nie potwierdzono, czy sam Trump jest jednym z klientów.

„Biorąc pod uwagę jego uwielbienie dla wszystkich złotych przedmiotów i oczywiście jego własnej marki, nie byłoby przesadnie zaskakujące, jeśli zaobserwujemy wkrótce tweety opublikowane przez prezydenta elekta, na których reklamuje te mobilne urządzenia” - czytamy na MarketWatch.com.

Zobacz: Niechciany prezent - co z nim zrobić? (Film z 5.12.2016)

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
gadda33
Zakupy na Allegro !
Jeśli Sprzedający jest firmą/przedsiębiorstwem, mamy 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyn.
Jeśli Sprzedający jest osobą prywatną, nie mamy takiego prawa, chyba, że towar okazał się niezgodny z opisem (wady ukryte, usterka, inny kolor, rozmiar etc)
 • 1
 • 4
 • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane