• rozwiń

"Ukryta" skrzynka na Facebooku. Możesz mieć wiadomości, o których nawet nie wiesz

"Ukryta" skrzynka na Facebooku. Możesz mieć wiadomości, o których nawet nie wiesz
Foto: Shutterstock Foto: Folder Inne to miejsce, w którym znajdziesz wiadomości, które zostały wychwycone przez filtr skrzynki odbiorczej

Facebook ma "ukrytą" skrzynkę odbiorczą, z której istnienia wiele osób nie zdaje sobie sprawy. Trafiają do niej dziesiątki "filtrowanych" wiadomości.

W skrzynce odbiorczej na Facebooku znajdziesz wiadomości od osób, które masz wśród znajomych. Istnieje jednak druga skrzynka, dostępna na stronie internetowej lub w aplikacji Messenger, Która jest częścią systemu filtrującego Facebooka.

Łowca spamu

Jest on przeznaczony do "połowu" spamu i innych niechcianych wiadomości.

Najprostszym sposobem, aby uzyskać dostęp do skrzynki odbiorczej jest kliknięcie w "Wiadomości", a następnie w "Inne". W aplikacji Messenger skrzynka jest nieco bardziej ukryta. Aby się do niej dostać trzeba kliknąć w ikonkę ustawień, później w "Ludzie", następnie "Inne" oraz "Zobacz filtrowane prośby".

Prośbę o zgodę na otrzymywanie wiadomości zobaczysz, gdy otrzymasz wiadomość od osoby, z którą nie masz połączenia na Facebooku. Po otwarciu prośby możesz wybrać opcję "Ignoruj", aby ukryć konwersację lub "Akceptuj" w celu przeniesienia jej do głównej skrzynki odbiorczej.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane