• rozwiń

Twitter testuje nową funkcję. Naklejki na zdjęcia

Twitter testuje nową funkcję. Naklejki na zdjęcia
Foto: Shutterstock/ Twin Design Foto: Twitter testuje nową funkcję

Twitter testuje nową funkcję o nawie "Stickers" ("Naklejki") - donosi portal Re/code. Pozwala ona na dodawanie grafiki do zdjęć przed opublikowaniem ich w serwisie. Wcześniej na wprowadzenie podobnej usługi zdecydowały się m.in. Facebook, bazuje na niej również Snapchat.

Oprócz upiększania zdjęć, nowa funkcja Twitter ma pozwalać na zobaczenie, jak inni użytkownicy edytowali tę samą fotografię oraz sugerować użytkownikom, które zdjęcia dotyczące najbardziej popularnych w serwisie tematów umieszczanych w serwisie, można poddać edycji.

Brak szczegółów

Twitter nie podzielił się szczegółami, jakie będzie źródło tych zdjęć oraz w jaki sposób określi, które z nich mają być polecane. Nie wiadomo też, kiedy nowa usługa zostanie przedstawiona szerszej grupie użytkowników.

W ramach testów Twiiter proponuje inne nazwy dla swojej funkcji takie jak "Stamptags", "Taptags" i "Stickits" - poinformował Re/code powołując się na informacje wysłane przez serwis do jednego z użytkowników, który testuje usługę.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane