• rozwiń

Giganci pokazują nowe modele. Wrześniowe premiery smartfonów

Giganci pokazali nowe modele smartfonów. Sprawdź, co oferują Odtwórz: Giganci pokazali nowe modele smartfonów. Sprawdź, co oferują
Giganci pokazali nowe modele smartfonów. Sprawdź, co oferują "Źródło: tvn24bis.pl"

Apple zaprezentuje jutro najnowszy model iPhone'a. Tymczasem konkurencja już ujawniła planowane premiery. LG V30, Samsung Galaxy Note 8 oraz Xiaomi Mi A1 - to najnowsze modele smartfonów zaprezentowane na niedawnych targach w Berlinie.

1. LG V30

Nowy flagowiec od LG. Koreański smartfon będzie miał 4 gigabajty pamięci RAM. Będzie dostępny z wewnętrzną pamięcią 64 i 128 GB. Smartfon posiada podwójny aparat fotograficzny z tyłu. Jeden z wyjątkowo jasną przysłoną f/1.6.

Do tego ma być odporny na wodę i pył. Telefon ma kosztować około 700 dolarów, czyli 2460 złotych.

2. Samsung Galaxy Note 8

Nowy smartfon Samsunga obsługiwany między innymi za pomocą rysika. Ma 6 gigabajtów pamięci RAM. Do wyboru 64/128/256 GB pamięci wbudowanej. Smartfon Samsunga może działać w konfiguracji dual SIM. Telefon jest odporny na wodę i pył.

Samsung Galaxy Note 8 jest wyposażony w podwójny obiektyw głównego aparatu. Jeden o przesłonie f/1.7 drugi f/2.4. Oba obiektywy mają stabilizację obrazu.

Do urządzenia dołączany jest rysik, dzięki któremu możemy między innymi zaznaczać treści czy pisać notatki.

Telefon będzie można kupić w Polsce za 4299 złotych.

3. Xiaomi Mi A1

To efekt współpracy Xiaomi i Google. Xiaomi Mi A1 bazuje na modelu Xiaomi Mi 5X. Pamięć operacyjna to 4 gigabajty RAM, a maksymalna pamięć wewnętrzna to 64 GB.

Główna różnica opiera się na oprogramowaniu. Zamiast MIUI na Xiaomi Mi A1 zainstalowano Androida.

W telefonie zamontowano chip audio mający zapewnić wysoką jakość dźwięku. Xiaomi Mi A1 będzie dostępny w złotym, różowym i czarnym kolorze. Smartfon posiada podwójny aparat o przesłonach f/2,2 i f/2,6.

Obecnie nie jest znana dokładna cena telefonu w Polsce.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane