• rozwiń
  • WIG20 2191.02 -1.21%
  • WIG30 2491.52 -1.14%
  • WIG 57931.91 -1.01%
  • sWIG80 11577.59 -0.16%
  • mWIG40 3788.69 -0.84%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 16:13

Dostosuj

Skype Translator już jest. Przetłumaczy rozmowy w kilku językach

Skype Translator już jest. Przetłumaczy rozmowy 
w kilku językach
Foto: microsoft.com Foto: Skype Translator teraz dostępny na próbę

Skype Translator (Tłumacz Skype) jest już dostępny w wersji przedpremierowej. Nowe narzędzie Skype tłumaczy rozmowę w czasie rzeczywistym. Na razie jednak tylko na kilka języków.

Microsoft zapowiedział pojawienie się na rynku tłumacza Skype już blisko pół roku temu. Teraz oprogramowanie jest już gotowe i dostępne sklepie Microsoft, ale na razie w wersji testowej.

Co i jak?

Jedynym ograniczeniem jest krótka lista języków, na której tłumaczone są rozmowy głosowe: angielski, hiszpański, włoski i mandaryński.

W trakcie konwersacji na ekranie wyświetlana jest transkrypcja rozmowy. Trzeba jednak pamiętać, że po wybraniu znajomego, do którego chcemy zadzwonić, by włączyć tłumacza, a potem wybrać język, którego nasz rozmówca będzie używał.

Większe możliwości tłumacz daje w kwestii rozmów tekstowych - tutaj baza zawiera 45 języków. Na razie Skype Translator dostępny jest jedynie dla Windowsa 8 lub 10.

Krok Facebooka

Pod koniec kwietnia Facebook wprowadził usługę wideorozmów dla użytkowników aplikacji Messenger, dzięki której można za darmo prowadzić rozmowy z osobami z całego świata. Program jest dostępny zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Usługa dostępna jest w 15 krajach, w tym w Polsce. Aby móc rozmawiać, wystarczy mieć połączenie ze zwykłą siecią komórkową 3G lub Wi-Fi.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane