• rozwiń
  • WIG20 2214.36 +1.07%
  • WIG30 2550.54 +1.06%
  • WIG 57264.89 +0.87%
  • sWIG80 11493.78 +0.17%
  • mWIG40 3957.52 +0.42%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 17:15

Dostosuj

Słabnie moda na Pokemon Go. Aplikacja traci użytkowników

Słabnie moda na Pokemon Go. Aplikacja traci użytkowników
Foto: Shutterstock Foto: Z tygodnia na tydzień Pokemon Go traci graczy

Z tygodnia na tydzień Pokemon Go traci graczy. Zainteresowanie łapaniem stworków w wielu krajach słabnie, choć gra jest obecnie stabilniejsza, niż w dniu jej premiery - podaje Bloomberg, prezentując dane.

Moda na Pokemon Go systematycznie słabnie. Zainteresowanie aplikacją w wielu krajach maleje, choć twórcy znacznie poprawili stabilność serwerów. Kolorowe stworki łapie coraz mniej osób.

Gra Pokemon Go

Tuż po premierze wielu graczy narzekało na problemy związane z obsługą aplikacji. Każdego dnia odnotowywano awarie serwerów czy niestabilność wersji. Jednak od czasu wypuszczenia gry na rynek twórcy nie pokusili się na aktualizację gry, co zniechęca coraz więcej osób do gonitwy za pokemonami. Znikają również fałszywe konta graczy.

Jeszcze kilka tygodni temu w Pokemon Go grało około 40 mln użytkowników. Zainteresowanie porównywano z takimi gigantami, jak Facebook, Twitter, Instagram czy Snapchat. Obecnie jest ono o 40 proc. niższe i systematycznie spada.

 

 

"Nie" dla pokemonów. Burmistrz chce zakazać aplikacji

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane