• rozwiń
  • WIG20 2190.28 +0.49%
  • WIG30 2482.78 +0.47%
  • WIG 57898.94 +0.49%
  • sWIG80 11579.71 -0.08%
  • mWIG40 3738.42 +0.63%

Ostatnia aktualizacja: Dziś 14:31

Dostosuj

Jak będzie wyglądał iPhone 7? Znikną paski, kamera wtopi się w obudowę

Jak będzie wyglądał iPhone 7? Znikną paski, kamera wtopi się w obudowę
Foto: IVY PHOTOS / Shutterstock.com Foto: Tak będzie wyglądał iPhone 7?

Amerykański koncern szykuje się do premiery kolejnej generacji swojego smartfona. Ale to będzie raczej ewolucja niż rewolucja. - iPhone 7 będzie z wyglądu bardzo podobny do poprzednika, czyli iPhone 6s - wynika z raportu MacRumors. Modele mają różnić się szczegółami.

Jak podaje Business Insider powołując się na informacje MacRumors nowy model smartfona od Apple’a ma być wizualnie bardzo podobny do ostatniego modelu - iPhone’a 6s.

Jakie zmiany?

Pierwszą główną różnicą będzie niewystająca kamera iSight. W nowym modelu obudowa telefonu z tyłu ma być całkowicie płaska. Oznacza to, że obiektyw będzie wtopiony w tylną ściankę.

Drugą zasadniczą zmianą w wyglądzie będzie brak podłużnych pasków z tyłu obudowy. W modelu 6s zastosowano je, aby wzmocnić sygnał anteny, który był tłumiony przez metalową obudowę. Według MacRumors Apple rozwiązało ten problem, a więc nie ma potrzeby, aby w nowej wersji paski dalej widniały na tylnej osłonie.

Serwis podaje również, że nie zmieni się wielkość przekątnej ekranu. Nowe smartfony mają mieć ekran o wielkości 4,7 i 5,5 cali. Nowy iPhone ma mieć również taka samą grubość jak iPhone 6, czyli 7,1 mm.
Kiedy?

Czy te informacje okażą się prawdziwie dowiemy się we wrześniu. To właśnie wtedy Apple zaprezentuje nową serię smartfonów.

Tak Apple pokazało światu iPhone'a 6 oraz 6s:

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane