• rozwiń

Magia kultowej gry. Wąsaty hydraulik powraca

Magia kultowej gry. Wąsaty hydraulik powraca
Foto: Nintendo Mobile Foto: Gra Super Mario Run będzie dostępna na Android

Wielki powrót "Super Mario Run" ma nastąpić 23 marca. Na ten dzień zaplanowano premierę znanej od lat i popularnej na całym świecie gry na system Android. Od grudnia zeszłego roku taką opcje mieli posiadacze iPhone’ów, gra została pobrana 78 milionów razy.

W styczniu firma Nintendo zapowiedziała, że przygotowała gratkę dla miłośników najsłynniejszego na świecie hydraulika z wąsami i ogłosiła, że w marcu odbędzie się premiera gry "Super Mario Run" na smartfony.

Wielki powrót

Teraz spółka sprecyzowała, że premierę zaplanowano na 23 marca, czyli już najbliższy czwartek. To od tego dnia posiadacze smartfonów z systemem Android będą mogli pobrać Super Mario Run i znów przeżywać przygody wraz z sympatycznym bohaterem.

Wcześniej grę mogli zainstalować posiadacze iPhone’ów. Od grudnia zeszłego roku została ona pobrana 78 milionów razy. Wraz z czwartkową premierą gracze posiadający urządzenia z logo nadgryzionego jabłka otrzymają aktualizację systemu, która będzie zawierała m.in. kilka nowych postaci.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane