• rozwiń
  • WIG20 2102.23 +1.85%
  • WIG30 2406.14 +1.71%
  • WIG 56035.15 +1.46%
  • sWIG80 11616.48 +0.39%
  • mWIG40 3778.54 +0.59%

Ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:15

Dostosuj

Google pomoże znaleźć ofiarodawców i wolontariuszy. Gigant udostępnia nowe funkcje w Polsce

Google pomoże znaleźć ofiarodawców i wolontariuszy. Gigant udostępnia nowe funkcje w Polsce

Program Google dla organizacji non-profit jest już dostępny dla polskich organizacji. Dzięki temu mogą one za darmo korzystać z wielu udogodnień i mają dostęp do internetowych narzędzi Google, zarezerwowanych dotychczas głównie dla firm.

Za prowadzenie programu odpowiadają Google oraz TechSoup, który w Polsce prowadzi program Technologie.org.pl.

Wersje darmowe

Jak powiedziała koordynatorka programu Technologie.org.pl Karolina Kochowicz, Google dla organizacji pozarządowych oferuje kwalifikującym się do tego podmiotom dostęp do darmowych wersji płatnych produktów Google i specjalnych funkcji zaprojektowanych dla organizacji non-profit.

Te narzędzia - jak dodała - mogą pomóc organizacjom w znalezieniu nowych ofiarodawców i wolontariuszy oraz w zwiększeniu skuteczności działań, a także w informowaniu o realizowanych inicjatywach.

Do programu kwalifikują się stowarzyszenia, fundacje, organizacje kościelne oraz organizacje pożytku publicznego. Otrzymują one przede wszystkim darmowy dostęp do Google Apps dla firm. To kompleksowy zestaw narzędzi usprawniających zarządzanie dokumentami, koordynację projektów i komunikację wewnątrz zespołu.

Organizacje dostają m.in. 30 GB miejsca na pocztę, dokumenty i zdjęcia oraz możliwość utworzenia adresu e-mail z nazwą organizacji. W pakiecie jest też specjalna, rozszerzona wersja YouTube. Ponadto mają dostęp do produktu Google Ad Grants, czyli możliwości przeprowadzenia bezpłatnych kampanii reklamowych.

Oprócz Polski, Google dla organizacji pozarządowych dostępny jest też w Czechach, Kanadzie, Francji, Japonii, Australii, Nowej Zelandii oraz na Słowacji i Węgrzech.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
 • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane