• rozwiń

Temat: Facebook

Facebook udostępnia nowy czat. Do służbowych rozmów

Rewolucja na Facebooku. Będzie przycisk "nie lubię" Odtwórz: Rewolucja na Facebooku. Będzie przycisk "nie lubię"
Rewolucja na Facebooku. Będzie przycisk "nie lubię" "Źródło: TVN24 BiS"

Facebook po cichu udostępnił oprogramowanie służące do komunikacji w miejscu pracy przy wykorzystaniu aplikacji Workplace - poinformował w piątek serwis The Verge. Nowy czat dostępny jest w wersji na komputery pracujące z systemami Mac OS i Windows.

Nowe programy udostępniają - oprócz funkcji czatu - możliwość współdzielenia ekranu danego użytkownika z resztą zespołu zaangażowanego we wspólny projekt, a także funkcję wyszukiwania tekstowego w przeprowadzonych rozmowach. Oprócz tego, nowy czat umożliwia dzielenie się nagraniami dźwiękowymi, wideo, a także korzystanie z emocji.

Współdzielenie ekranu

Według Facebooka, funkcja współdzielenia widoku ekranu była jedną z najbardziej pożądanych przez użytkowników. Jak mówi rzeczniczka firmy Vanessa Chan, "oprogramowanie wciąż jest w fazie beta i jest testowane zarówno przez zespół, jak i przez korzystających z niego użytkowników, dosyłających nam opinie odnośnie możliwych ulepszeń w produkcie".

Aplikację Workplace Chat może obecnie zainstalować każdy. Wymagane są jedynie system Windows w wersji 7 bądź nowszej, lub system Mac OS w wersji 10.9 bądź nowszej.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane