• rozwiń

Drony opanowały Golden Gate. Będą nowe przepisy

Drony coraz niebezpieczniejsze. Będą nowe przepisy Odtwórz: Drony coraz niebezpieczniejsze. Będą nowe przepisy
Foto: Bluesky Films | Video: TVN24 BiS Foto: Drony, które w Stanach Zjednoczonych przeżywają szczyt popularności, spędzają sen z powiek służbom bezpieczeństwa z San Francisco | Video: Drony coraz niebezpieczniejsze. Będą nowe przepisy

Są coraz tańsze, cieszą się sporą popularnością, ale też rodzą większe niebezpieczeństwo. Drony, które w Stanach Zjednoczonych przeżywają szczyt popularności, spędzają sen z powiek służbom bezpieczeństwa z San Francisco. Jednym z najczęściej fotografowanych obiektów jest most Golden Gate, urzędnicy odpowiedzialni za jego utrzymanie narzekają jednak, że nad ruchliwą trasą panuje kompletna samowolka. Federalna Administracja Lotnictwa opracowuje regulacje dotyczące komercyjnego wykorzystywania dronów. Nadal nie ma jednak pomysłu jak ograniczyć stosowanie tych urządzeń przez hobbystów. Amatorskie latające kamery nie mogą się pojawiać w pobliżu lotnisk ani wznosić się na wysokość większą niż 120 m.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane