• rozwiń

Pierwszy taki szczyt w Polsce. Debata polityków o nowych technologiach

Debata polityków na Digital Summit Odtwórz: Debata polityków na Digital Summit
Foto: tvn24 | Video: tvn24 Foto: Podczas Digital Summit 2019 dyskutowano o 5G oraz cyberbezpieczeństwie | Video: Debata polityków na Digital Summit

10 października odbył się pierwszy w Polsce Digital Summit. W debacie polityków o propozycjach w sprawie nowych technologii i cyfryzacji udział wzięli Marek Zagórski z Prawa i Sprawiedliwości, Krzysztof Bosak z Konfederacji, Krzysztof Liedel z Lewicy, Władysław Teofil Bartoszewski reprezentujący Koalicję Polską oraz Piotr Cieśliński z Koalicji Obywatelskiej.

DIGITAL SUMMIT MOŻNA OBEJRZEĆ NA TVN24 GO >>>

Podczas debaty politycy dyskutowali między innymi nowych technologii, w tym technologii 5G, sztucznej inteligencji oraz cyberbezpieczeństwie.

Wyzwania

Digital Summit to platforma współpracy i wymiany poglądów między przedstawicielami firm, światem nauki, politykami oraz liderami opinii.

Podczas szczytu dyskutowano na tematy związane ze świadomością Polaków w zakresie strategicznych wyzwań przed jakimi stoi Polska - takimi jak zmiany klimatu, brak rąk do pracy czy starzejące się społeczeństwo.

Poruszano też kwestie nastawienie Polaków do nowych technologii oraz świadomości polskiego społeczeństwa jak nowe technologie mogą pomóc rozwiązać strategiczne problemy, z którymi borykamy się nad Wisłą.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (0)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane