• rozwiń

Tu rządzą Google, Apple, Facebook. Ale bieda nie omija Doliny Krzemowej

Dolina Krzemowa to szczyt marzeń wielu młodych, zdolnych i ambitnych chcących robić karierę w branży IT. Ale to miejsce - dla wielu synonim bogactwa i przepychu - ma również swoje drugie oblicze. Bo w tym miejscu nie brakuje takich osób, jak Nicole Johnes. Nicole to samotna matka, która wraz ze swoją 18-miesięczną córką mieszka w garażu, za który musi płacić 1 tys. dolarów miesięcznie. Takich osób, jak ona w Dolinie Krzemowej nie brakuje. Znaleźli się na skraju biedy np. przez gigantyczny wzrost cen nieruchomości w Dolinie. - Wcześniej nie wiedziałam zbyt wiele o bezdomności. Szczerze mówiąc, myślałam, że bezdomni to wyłącznie brudni, głodni i zziębnięci ludzie z ulicy. Uzależnieni od narkotyków i alkoholu - przyznaje Johnes. Materiał Agencji Bloomberg.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (3)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze
Tirol
Szczerze mówiąc, myślałam, że bezdomni to wyłącznie brudni, głodni i zziębnięci ludzie z ulicy. Uzależnieni od narkotyków i alkoholu - przyznaje Johnes. Materiał Agencji Bloomberg.
A ja myslalam, ze tak to tylko w Polsce mysla
  • 1
  • 1
  • zgłoś naruszenie
zamknij

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane