• rozwiń

Awaria w największym banku w Polsce usunięta

Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą Odtwórz: Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą
Sadowski: coraz więcej osób płaci kartą "Źródło: TVN24 BiS"

Brak dostępu do aplikacji IKO oraz serwisu iPKO - to problemy, z którymi w poniedziałek po południu musiała się zmierzyć część klientów PKO BP. - Utrudnienia zostały usunięte - poinformowali po 18.00 przedstawiciele banku.

Informacje o problemach otrzymaliśmy na Kontakt 24. Takie zgłoszenia spływały również w komentarzach na stronie banku na Facebooku.

"Nie mogę zalogować się do konta swojego ani dziecka" - mogliśmy przeczytać w jednym z nich. "System płatności nie działa" - dodano w innym.

Awaria w PKO BP

Po godzinie 16.00 komunikat w sprawie utrudnień zmieścili na Twitterze i Facebooku przedstawiciele banku. "Występują losowe utrudnienia w dostępie do aplikacji IKO oraz serwisu iPKO. Karty płatnicze działają prawidłowo" - poinformowano.

Jednocześnie podkreślono, że "trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności usług".


 

Przedstawiciele banku poinformowali nas po godzinie 18.00, że "utrudnienia zostały usunięte".

"Serwisy transakcyjne iPKO oraz Inteligo oraz aplikacja mobilna IKO funkcjonują już prawidłowo. Karty działały bez utrudnień" - dodano.

Największy bank

Jak wynika z przedstawionych przez banki raportów za 2017 rok, największe aktywa na koniec ubiegłego roku miał właśnie PKO Bank Polski - 277 mld 784 mln zł.

Jest to niezmienny lider pod tym względem.

Finansowy gigant posiada około 9,5 mln klientów, niemal 1,2 tys. oddziałów, ponad 7 mln rachunków. Wydał 8,4 mln kart bankowych.

Podziel się:

Bądź na bieżąco:
  • Komentarze (2)

Dodaj Komentarz

Zaloguj się , aby dodać komentarz
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
+0 nowe komentarze

Zasady forum

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN24BiŚ nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Ustawienia

Zamknij ustawienia
Ustawienia zostały zapisane